روز جهانی وبلاگ

 

سلام

ديروز برای اولين بار در ايران به مناسبت روز جهاني وبلاگ ، به همت پرشين بلاگ ، همايش کو چکی در فرهنگسرای تازه تاسيس رسانه برگزار شد . البته در ابتداي برنامه گفته شد که 31 آگِست ِ هر سال به نام روز جهاني وبلاگ نام گذاری شده و امسال سومين سال ِ گراميداشت ِ اين روز در جهان است .

مهمترين قسمت اين همايش ، سخنرانی دکتر ضيايي پرور محقق سايبر ژورناليسم درباره ابعاد مختلف وبلاگ و وبلاگ نويسی و اهميت اين رسانه بود که از نظر من ، سخنرانيِ بسيار کامل و همه جانبه اي بود .

در روزهای قبل از ديروز و همينطور ديروز از وبلاگ نويسان خواسته شد که بنا بر سنت اين روز ، پنج وبلاگي را که به آنها علاقه مند هستند به خوانندگانشان معرفي کنند . برای آشنايي با 4 وبلاگ از وبلاگ هايي که به آنها علاقه دارم ، به پست قبل نگاهی بياندازيد .

 

/ 1 نظر / 3 بازدید
محمود

افزايش تضميني بازديدکنندگان شما(تبلیغ وب شما در سایر وب ها) سلام دوست خوبم خواستم ببينم شما حاضريد لينکباکس مارا در وبتون قرار بديد ؟ در عوض من تضمين مي کنم بازديدتون چند برابر بشه حيف نيست اين همه وقت مي زاريد اما مخاطبتون کمه ؟ الان دو تا از بزرگترين وبسايت هاي تفريحي که هر کدوم روزانه بيش از سه هزار بازديد دارن لينکباکس مارو گذاشتن www.topslink.mihanblog.com راستي اين اي دي منه اگر مشکلي داشتيد بهم پي ام بديد vahid_sarhadi2002 اگر با طريقه کار با لينکباکس مشکلي داريد اين صفحه رو بخونيد http://picturee.persiangig.com/rahnama.htm